Zaterdag 1 november 2025 ~ Herengracht 13 Den Haag
Zwart wit is nooit alleen maar zwart wit. Deze allereerste Top Floor Pics expositie zit vol contrast en ritme. Van de straat. Uit de metro. Van mensen die altijd in beweging zijn. Waar blikken kruisen, ramen weerspiegelen en momenten weer net zo snel verdwijnen als ze verschijnen. Daal met me af in de ondergrondse wereld van de stad met Subway Solitude. Geen ticket nodig.
Op zaterdag 1 november open ik om 12:00 uur de deuren naar mijn eerste foto-expositie aan de Herengracht 13 in Den Haag (Dansstudio Hague Hoppers). In deze uitnodiging vind je alles over de locatie en het programma van de dag.
Tussen 12:00 uur en tot 18:00 uur kun je vrij naar binnen lopen. Voor de liefhebber vertel ik om 14:30 uur en 16:30 uur kort hoe Subway Solitude en Top Floor Pics zijn ontstaan.
Ik hoop je op 1 november te zien en neem je dan graag mee op een bijzonder metroritje. (Geen zorgen. Naast staanplaatsen is er voldoende plek om te zitten)

Save the Date expositie ~ 1 november 2025

Thank you!